Золоті джмелі (збірка)

/ художня
поезія
Золоті джмелі (збірка)
Опис:
Книгу склали вiршi, проза, переклади, переспiви, вiршi для дiтей, лiтературно-критичнi працi Володимира Пiдпалого (1936–1973), спогади про письменника, дослiдження його творчостi, листи.
Це найповнiше видання творiв автора, з яких постає яскрава творча особистiсть.
До видання увійшла "Тиха елегія", яка фактично визначила появу "тихої лірики" і презентувала осмислене розуміння цього явища в літературі. Цей твір входить до шкільної програми з літератури.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Videira: pequena antologia da nova lirica Ucraniana / Лоза: мала антологія молодої української лірики (порт./укр.) Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Зібрання творів у двадцяти томах. Т. 02 Твори (збірка) Ручаї

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на смартфонах і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.