Інтерактивний проєкт «Життя. Яке воно є?..» як цікава форма популяризації музейних колекцій

/ наукова
стаття
Опис:
Науковий вісник Національного музею історії України. Збірник наукових праць. Випуск 6. – Київ, 2020.


У статті розповідається про цікаву форму популяризації музейних колекцій у контексті проведення екскурсій і виховних заходів. Пропонована стаття є спробою ширшого опису інтерактивного авторського проєкту “Життя. Яке воно є?..”, що реалізований та діє в Бережанському краєзнавчому музеї з вересня 2018 року в межах проєкту “Музей як навчальна платформа” і дає можливість вийти за межі стандартного опису експозиції, яка візуалізує проєкт. Розрахована на широке коло читачів: музейників, науковців, краєзнавців, учителів, учнів, студентів, усіх, хто вміє нестандартно сприймати інформацію і вважає, що “думати – не боляче!”. Це також і своєрідний методичний посібник, який може стати в пригоді під час проведення інтерактивних виховних заходів тим, хто працює зі школярами та студентами.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.