Гадючник. Дорога в нікуди

/ художня
роман
Гадючник. Дорога в нікуди
Опис:
До книги увійшли соціально-психологічні романи відомого французького письменника Франсуа Моріака (1885-1970).
Роман "Гадючник" належить до найбільш гострих, та найбільш викривальних романів Моріака-Реаліста. Світ, зображений як "Гадючник" страшний і мерзенний. Гадючник - це буржуазна сім’я, де батько, діти, онуки - усі готові отруїти й знищити один одного...
"Дорога в нікуди" - роман про суть взаємин і зв'язків у сучасному суспільстві. Леоні Костадо буквально грабує дружню см’ю Револю, скориставшись важким становищем, у яке ця сім'я потрапляє.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом La Confrerie Etoilee (фр.) Titánok útja (угор.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.