Комуна в степах

/ художня
п'єса
Комуна в степах
Опис:
Куліш М. Комуна в степах / М. Куліш. – Харків : Рух, 1931. – 72 с.

Анотація: Представлена п’єса українського письменника, громадського діяча, журналіста і редактора Миколи Гуровича Куліша (1892–1937) разом із п’єсами «97» та «Прощай, село!» («Поворот Марка») входить до своєрідної трилогії про українське село 20–30-х років. Видання, яке побачило світ у 1931 році, є ґрунтовною авторською переробкою п’єси, написаної у 1925 році. Драматург висвітлює конфлікт світоглядів, втілений у протистоянні між сільськими незаможниками, які заснували в степу комуну, та хазяїном хутора, який розуміє безперспективність цих намагань. Обкладинку оформив художник П.Д.Жалко-Титаренко.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Фавст [Фауст] Зібрання творів у 50 томах. Том 25 97 Don Juan ou o senhor de pedra (порт.) La Felicidad Robada (ісп.) Memento

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.