Полуйка і інші бориславські оповідання

/ художня
оповідання
Полуйка і інші бориславські оповідання
Опис:
Представлено перше прижиттєве видання збірки оповідань Івана Франка «Полуйка і інші бориславські оповідання», що вийшла друком у 1899 році у Львові. Вперше опубліковано оповідання «Полуйка» (1899), та «Вівчар» (1899). Наведено другу авторську редакцію оповідання «Ріпник», створену 1899 році, твір було написано у 1876 і вперше надруковано у журналі «Друг» у 1877 році. Наприкінці презентовано вже видані книги та повідомлено про передплату на «Бібліотеку Видавничої спілки».

Полуйка і иньші бориславські оповіданя. У Львові: Накладом Українсько-руської Видавничої Спілки, 1899. – 97 с. (Біблїотека “Видавничої Спілки”; Чис. 5).


Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.