Метелики на шпильках. Б'є восьма. Повнолітні діти

/ художня
повість
Метелики на шпильках. Б'є восьма. Повнолітні діти
Опис:
Три повісті Ірини Вільде "Метелики на шпильках", "Б'є восьма" і "Повнолітні діти""стали у свій час етапним явищем у розвитку модерного стилю в українській літературі. Це був свіжий струмінь психологізму, легкої грайливости слова, химерности образу, а заразом"маніфест нової жіночности. Цикл є своєрідним "епосом Юности", художнім міфом про Чернівці, віконцем у ментальний світ західноукраїнської молоді міжвоєнної доби. У первісному варіянті ці твори не перевидавалися.

Книжка адресована всім шанувальникам українського красного письменства.

У книзі використані репродукції картин Альфонса Марії Мухи (1860–1939) "Дух весни" (1 стор. обкладинки), з циклу "Пори року" (шмуцтитули, малюнки) і Джованні Больдіні (1842–1931) "Профіль молодої жінки" (4 стор. обкладинки), світлини м. Чернівців початку XX ст. (шмуцтитули) з колекції Ірини Пустиннікової (м. Кам’янець-Подільський).

Доступні формати:

TXT PDF FB2

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.