Сильмариліон

/ химерна
роман
Сильмариліон
Опис:
Ця книга - легендарна провісниця Володаря Перстенів - пропонує нам цілісну міфологічну історію майстерно вифантазуваного, але такого реалістичного світу Середзем’я. Стрункий і взаємопов’язаний кодекс, у якому йдеться про епічну боротьбу між добром і злом, становлять окремі твори:
Айнуліндале - міф про творення світу, про виникнення Зла та причини Падіння;
Валаквента - картина ієрархії божественних сил, зображення їхньої вдачі та ролі у Творінні;
Квента Сильмариліон - історія повстання Феанора та його роду проти богів, вигнання повстанців із Валінору та їхнє повернення до Середзем’я, а також безнадійної, незважаючи на жертовну мужність, війни з великим Ворогом за Сильмарили - досконалі коштовності, що їх виготовив Феанор, а вкрав Морґот;
Акаллабет розповідає про падіння великого острівного королівства Нуменор наприкінці Другої Епохи, а розповідь Про Перстені Влади подає короткий огляд величних подій Третьої Епохи, насамперед перебіг Війни за Перстень.

У новій редакції Сильмариліона, яку було обрано для підготовки україномовного видання, порівняно з попередніми виданнями цієї книги зроблено кілька незначних текстових виправлень, а як вступ додано лист Дж. Р.Р. Толкіна, де виразно пояснено задум самого автора.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.