Сучасна польська повість

/ художня
повість
Сучасна польська повість
Опис:
Твори, що входять до збірника,— різні за тематикою, відмінні за своїм задумом, творчою манерою, художніми засобами,— дають певне уявлення про багатство та розмаїтість сучасної польської повісті. У «Змовниках» В. Махеєка постають картини життя в Польщі за часів диктатури Пілсудського: сваволя поліції, убоге животіння містечкової бідноти, діяльність підпільників-комуністів і на тлі всього цього — перше трудне і болюче кохання селянського хлопця до дочки багатого адвоката. Повість Р. Клися «Какаду» присвячена боротьбі проти гітлерівських окупантів: йдеться про бійця руху Опору, що віз зброю партизанам, про його небезпечні пригоди... Б. Когут у повісті «Кому дозволено жити» розповідає про боротьбу за соціалістичну Польщу в перші повоєнні роки. Корнель Філіпович своїм твором «Чоловік — це дитина» розвінчує сучасного міщанина з його споживацькою філософією і утверджує ідеал сильної, цілеспрямованої, морально здорової людини, активного громадянина нової Польщі.
Редактор: В. Г. Струтинський

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Сафарі для двох ДТП на замовлення. Хроніка політичного убивства Дума пралісу Ендшпіль Адольфо, або Троянда для Лізи Еней та життя інших Епізод з життя Европи Критської

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.