Трициліндровий двигун любові (збірка)

/ художня
есей
Трициліндровий двигун любові (збірка)
Опис:
«Трициліндровий двигун любові» є збіркою вибраних творів Ю. Андруховича, Л. Дереша та С. Жадана, які не друкувались в окремих виданнях. Зібравши під однією обкладинкою твори трьох авторів, видавництво мало на меті показати широкій читацькій аудиторії дещо незвичний ракурс творчості цих письменників. Пропоноване видання, поза сумнівом, має ексклюзивний характер, оскільки в ньому вміщено ранні «армійські» оповідання Юрія Андруховича, зібрано есеїстику Любка Дереша та представлено «свіжу» прозу Сергія Жадана.

Трициліндровий двигун любові / Ю. Андрухович; Л. Дереш; С. Жадан; Худож.-оформлювач О.Г. Жуков. — Харків: Фоліо, 2009. — 219 с. — (Графіті).
ISBN 978-966-03-4382-5

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Три нариси з теорії сексуальності У світі ідей та образів. Вибране. Критичні та історико-літературні роздуми 1930-1980 рр. Вибране (збірка) Про свободу та інші есе (збірка) ПроЯвлення слова. Дискусія раннього українського модернізму Вірш і розмова (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.