100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам дитяча література казки і міфи література класика дитячої літератури
100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
Опис:
Украинские народные сказки под редакцией Ивана Малковича. Сказки украинского народа глубоко национальны, они являются удивительным символом единства народа и его духовности.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Атлас динозаврів Нові пригоди Сталкі та його команди Абетка. З колекції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстроване видання Дослідження з поетики. Вірш, жанр, композиція «Гармонія крізь тугу дисонансів…»

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.