Цитати:

Як дурний то вигрібай
Скрябін
[коментувати]

Для недосвідчених значна частину впливу зла - саме в його новизні
Моральні листи до Люцилія
Сенека
[коментувати]

І вже зараз можна озвучити головну тезу щодо вигорання: дотримуйтеся правила літака — ​«надягайте кисневу маску» насамперед на себе, а потім допомагайте іншим. Це не егоїзм чи нарцисизм, а важливість підтримки ресурсного стану, без якого навіть найкращий знавець своєї справи скоро стане або байдужим овочем, або жовчним мудаком. А треба бути живою людиною

Не знаєте, що робити зі своїм життям? Лягайте спати

Одні люди можуть зневажати інших людей з дуже різних причин, проте функція у цього явища завжди одна - захистити людину від небажаних емоцій.
Драма обдарованої дитини
Аліса Міллер
[коментувати]

дорослим не потрібна безумовна любов, і від наших психотерапевтів - теж ні. Це дитяча потреба, яку потім вже не можна задовільнити.
Драма обдарованої дитини
Аліса Міллер
[коментувати]

Не можу уявити собі спроби підважити будь-яку систему вірувань, що добре задовільняє потреби певної людини, навіть якщо ця система видається мені цілковито фантастичною.

Поширення хвиль стосується факту, що кожен з нас творить - часто без свідомого наміру чи відома - концентричні кола впливу, які можуть діяти на інших упродовж років і навіть поколінь. Це означає, що вплив, який ми здійснюємо на інших людей, у свою чергу передається іншим, подібно до того як хвилі у водоймах розходяться, аж поки перестають бути видимими, проте й тоді тривають на мікроскопічному рівні.

Епікур гостро засуджував сучасних йому релігійних лідерів, які, бажаючи зміцнити власну владу, посилювали страх своїх послідовників перед смертю, попереджаючи про муки, якими після смерті катуватимуть тих, хто не дотримується певних правил і приписів.

Люди - єдині істоти, для яких проблемою є влане існування.

чи можеш ти знайти життєвий шлях, що не приводив би до подальшого нагромадження шкодувань?

Коли ми втомлені, атакують нас давно подолані ідеї.

Намагання зберегти свою індивідуальність неодмінно приречені на провал. Незмінна лише минущість.

Тривога перед смертю є матір'ю всіх релігій

Яка іронія, розмірковував Міллер, у тому, що руїни минулого визначають форму всього, що буде далі.

На цій сторінці онлайн бібліотеки Ви можете знайти влучні вислови зібрані переважно з книг, які доступні в каталозі цього сайту. Це підбірка цитат і афоризмів українською мовою на різні теми: філософія, історія, біологія, медицина, психологія, література... про людей, про життя, про час... і тд...

пошук книг

розширений пошук

За допомогою пошуку Ви можете знайти книги в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі, будь-які книги доступні в інтернеті українською мовою.