Цитати:

Лише будучи достатньо сміливими, щоби пізнати темряву, ми зможемо відкрити безмежну силу нашого світла.

Коли у вас є лише молоток, кожна проблема має вигляд цвяха.

На заході ми успадкували інакшу філософію: розподіл між мозком і тілом. Усе почалося із здорової дози юдео-християнської провини - нашим тілам не можна довіряти - і закріпилося індустріальною економікою, в якій наші тіла ставали все менш потрібними. Сьогодні, коли наше емоційне і соціальне життя контролюється екранами, ми перетворилися на голови, насаджені на палиці: найнебезпечніше покоління в історії людства.

Ось де криється пастка прокляття знання. Кожне речення начебто зрозуміле, але ви забуваєте показати їхній логічний зв’язок. Адже для вас він очевидний.

Не плануйте щастя заздалегідь.
«Якщо ми не відчуваємо сенсу тут і зараз, у наших подорожах, у внутрішньому безладі і прагненнях, у наших недовиконаних і відкладених справах — тоді ми ніколи його не відчуємо».

Коли люди не готові слухати, то діалогу не відбудеться.

Якщо глядачі сміються разом з вами, це означає, що ви їм подобаєтеся. А якщо ви подобаєтеся, люди охочіше сприйматимуть ваші слова. Сміх прориває уявну оборону і дає вам шанс на справжній діалог.

Сміливість бути вразливим — один із найвпливовіших інструментів оратора. Але, як і всі впливові речі, його треба використовувати обережно.

Коротка промова зовсім не означає коротку підготовку. Одного разу президента Вудро Вільсона запитали, як довго він готує промови. Той відповів:
«Це залежить від тривалості промови. Якщо це десятихвилинний виступ, то я готуюся аж два тижні; якщо промова на півгодини — це займе тиждень; якщо час необмежений, то мені не потрібна підготовка. Можу почати хоч зараз».

Я справді важаю, що імпульсивність краща за обережність, бо фортуна - жінка, і , щоб заволодіти нею, треба її силувати; ви зможете побачити, що вона піддається сильному, а не обережному.

У всіх великих обдурювачів є примітивна властивість, якій вони зобов'язані своєю владою. Під час обдурювання їх полонить віра в себе: саме це так дивно і невідпорно промовляє до їхнього оточення.

Виявити своє розчарування прилюдно означає показати, що ви більше не впливаєте на перебіг подій; це безпорадна дія дитини, яка вдається до істерики, щоб наполягти на своєму. Владна людина не виявляє таку слабкість.

Половина проблеми із заздрістю у тому, що ми її вчасно не розпізнаємо.

Люди зазвичай припускаються помилок там, де цілком безпечно.

free aint easy child, free aint ment for fools

На цій сторінці онлайн бібліотеки Ви можете знайти влучні вислови зібрані переважно з книг, які доступні в каталозі цього сайту. Це підбірка цитат і афоризмів українською мовою на різні теми: філософія, історія, біологія, медицина, психологія, література... про людей, про життя, про час... і тд...

пошук книг

розширений пошук

За допомогою пошуку Ви можете знайти книги в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі, будь-які книги доступні в інтернеті українською мовою.