Цитати:

Ми зроблені з плоті та крові і прагнемо досягти певних цілей, серед яких найголовнішими є потреба в їжі, сексі та безпеці

відсутність доказів не є доказом відсутності

Незважаючи на те, що Матьє й досі розмірковує з точністю науковця, науку він покинув дуже давно, стверджуючи, що ця його діяльність була «важливим внеском у незначні потреби»

Люди просто вірять у те, у що хочуть вірити. Це стосується всіх релігій. Віра залежить від привабливості певних людей, розповідей, обрядів і цінностей. Вона задовольняє емоційні потреби, наприклад, дає почуття безпеки та належності до якоїсь спільноти, створює моральний авторитет

люди настільки чутливі до громадської думки, що нам достатньо зображення пари очей, приклеєного до стіни, щоб реагувати на це гарною поведінкою.

Проте я не впевнений у тому, що мораль повинна мати авторитет згори. Чому вона не може йти з середини?

цивілізованість - це насамперед небажання завдавати зайвого болю.
Покора авторитету
Стенлі Мілгрем
[коментувати]

Покора зазвичай не набуває форми драматичного зіткнення протилежних бажань або філософій; вона виникає в атмосфері важливих соціальних відносин, кар'єрних амбіцій, технічних регламентацій. Ми не спостерігаємо, затамувавши подих, за титанічною фігурою, яка бореться з власною совістю, ані за паталогічно агресивним чоловіком, який безсовісно користується наданими йому владними повноваженнями. Перед нами - функціонер, якому доручили якусь роботу, і він намагається справити враження компетентної особи.
Покора авторитету
Стенлі Мілгрем
[коментувати]

З погляду кількості набагато більший злочин - убити десять тисяч людей, скинувши бомбу на місто, ніж убити когось одного, розтрощивши йому голову каменем. Проте з погляду психології друге вбивство вчинити набагато важче. Відстань, час і психологічні бар'єри нейтралізують моральність.
Покора авторитету
Стенлі Мілгрем
[коментувати]

Психологічно дуже легко ігнорувати відповідальність, коли кожна людина - лише окрема ланка в ланцюзі злочинних дій, але за кінцевий результат відповідає не вона.
Покора авторитету
Стенлі Мілгрем
[коментувати]

Жоден учинок сам по собі не має незмінної психологічної цінності. Його сенс можна віднайти тільки після того, як помістити в певний контекст.
Покора авторитету
Стенлі Мілгрем
[коментувати]

Бігун це скнара, який з надзвичайною скупістю витрачає крихти своєї енергії з невідступним бажанням знати, скільки він витратив і скільки часу йому ще доведеться витрачати. Він хоче збанкрутувати саме в ту мить, коли гроші йому більше не знадобляться.
Витримати все
Алекс Гатчінсон
[коментувати]

Мій філіппінський друг розповідав мені, як у його країні ловлять мавп. Викопують яму й кладуть у неї кокос. Мавпа засовує туди лапу, бере кокос, але тепер її кулак надто великий, щоб вилізти звідти. Вона в пастці. І все, що їй потрібно, — це відпустити кокос. Але вона цього не зробить. Чому? Що змушує мавпу стискати кулак? Страх. Вона боїться втратити те, що має. Тому тримає кокос — і втрачає свободу
Приборкати страх. Досвід "морського котика"
Джон Девід Манн, Брендон Вебб
[коментувати]

Критикуючи, пропонуй!
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

Перемир'я з явним ворогом завжди надійніше дружби зі зрадником.
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

На цій сторінці онлайн бібліотеки Ви можете знайти влучні вислови зібрані переважно з книг, які доступні в каталозі цього сайту. Це підбірка цитат і афоризмів українською мовою на різні теми: філософія, історія, біологія, медицина, психологія, література... про людей, про життя, про час... і тд...

пошук книг

розширений пошук

За допомогою пошуку Ви можете знайти книги в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі, будь-які книги доступні в інтернеті українською мовою.