Цитати:

Тільки сенс життя, тобто вбудованість усіх наших дій в більш широкий контекст, забезпечує людині психічну стабільність навіть в екстримальних ситуаціях.

Винести тяжкі страждання і знайти в собі сили допомагати, ймовірно, можливо лише за ясної релігійної, духовної чи філософської позиції.

Мине час, і замість розпачу та печалі прийде розуміння і досвід.

Що Ви робите, коли вчитеся плавати? Ви ж робите помилку, правда? А що далі? Ви робите наступні помилки, і коли Ви зробите всі помилки, які тільки можливо, не потонувши - а деякі, по кілька разів - що Ви виявите? Ви побачете, що вмієте плавати! Прекрасно, життя - це те ж саме, що навчитися плавати! Не бійтеся робити помилки, тому що немає іншого шляху навчитися жити!

Стрес - це реакція на таку подію, коли відбувається щось, що на якийсь час перевищує можливість адаптації організму.

Бажаю вам одного - удачі потрапити в таке місце, де ви зможете бути чесним, де ніщо не змусить вас зрадити собі заради того, щоб утриматися на посаді, дістати фінансування і всякого такого. Бажаю вам такої свободи.

Прекрасна ідея: ти не несеш відповідальності за чужі очікування від тебе. Це їхня помилка, а не твоя вина.

За порадою фон Неймана я розвинув потужне відчуття соціальної безвідповідальності. І відтоді став дуже щасливою людиною.

"Я можу зробити це, але не буду", - це просто інший спосіб сказати собі, що не можеш.

Я не розумію, що відбувається з людьми: вони вчаться не шляхом розуміння, а якось по-іншому - шляхом запам'ятовування чи що. Їхні знання такі ненадійні!

Гідність щось значить, тільки якщо ти готовий заплатити за неї високу ціну.

традиції - це відфільтроване колективне знання

знаєш чому тебе засудили на смерть? Через тебе люди почуваються дурнями, бо сліпо тримаються звичок, інстинктів і традицій. Іноді ти правий. Але ти каламутиш воду там, де люди жили собі й не знали клопотів. Ти руйнуєш ілюзії людей про них самих. Позбавляєш радості від можливості не знати.

Утеча від нудьги - єдиний дієвий варіант для мене. Інакше життя втрачає сенс.

У форматованому середовищі одні люди розумніші за інших, школа, власне, селекціонує тих, хто показує в такому середовищі кращий результат, причому, як це завжди буває при конкуренції, за рахунок результатів поза цим середовищем.

На цій сторінці онлайн бібліотеки Ви можете знайти влучні вислови зібрані переважно з книг, які доступні в каталозі цього сайту. Це підбірка цитат і афоризмів українською мовою на різні теми: філософія, історія, біологія, медицина, психологія, література... про людей, про життя, про час... і тд...

пошук книг

розширений пошук

За допомогою пошуку Ви можете знайти книги в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі, будь-які книги доступні в інтернеті українською мовою.