Цитати:

Бігун це скнара, який з надзвичайною скупістю витрачає крихти своєї енергії з невідступним бажанням знати, скільки він витратив і скільки часу йому ще доведеться витрачати. Він хоче збанкрутувати саме в ту мить, коли гроші йому більше не знадобляться.
Витримати все
Алекс Гатчінсон
[коментувати]

Мій філіппінський друг розповідав мені, як у його країні ловлять мавп. Викопують яму й кладуть у неї кокос. Мавпа засовує туди лапу, бере кокос, але тепер її кулак надто великий, щоб вилізти звідти. Вона в пастці. І все, що їй потрібно, — це відпустити кокос. Але вона цього не зробить. Чому? Що змушує мавпу стискати кулак? Страх. Вона боїться втратити те, що має. Тому тримає кокос — і втрачає свободу
Приборкати страх. Досвід "морського котика"
Джон Девід Манн, Брендон Вебб
[коментувати]

Критикуючи, пропонуй!
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

Перемир'я з явним ворогом завжди надійніше дружби зі зрадником.
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

Страх це кокаїн. Він робить глухим до аргументів розуму, і ти бачиш тільки те, що боїшся побачити.
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

не вір, бо все стане правдою!
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

Тиші не люблять ті, кому страшно наодинці зі своїми думками...
Танець недоумка
Ілларіон Павлюк
[коментувати]

Пройдисвіт світ так і не пройшов.
Надпис на стіні

[коментувати]

Будь-яка вірність божеству, концепції або універсальному принципу, який ставить покору вище від порядної поведінки стосовно невинної людини - це зло.

Минув якийсь час, і божевілля вигоріло саме по собі.

Легковір'я і жадібність завжди йдуть рука в руку.

Якщо людину розуміють, а не засуджують, вона, можливо, почує те, що ти хочеш сказати, щоб далі розвивати свою думку.

Таке вже життя: рідко усвідомлюєш, що складнощі несуть приховану функцію вести нас до зростання. І у відьмах розкриваються янголи, аби принести нам чудові дарунки, загорнуті в непривабливу упаковку.

Маніпулювати маніпулятором несе задоволення

Коли певний час тримається хороша комунікація, це так цінується обома учасниками, що кожен несвідомо намагається її підтримати.

На цій сторінці онлайн бібліотеки Ви можете знайти влучні вислови зібрані переважно з книг, які доступні в каталозі цього сайту. Це підбірка цитат і афоризмів українською мовою на різні теми: філософія, історія, біологія, медицина, психологія, література... про людей, про життя, про час... і тд...

пошук книг

розширений пошук

За допомогою пошуку Ви можете знайти книги в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі, будь-які книги доступні в інтернеті українською мовою.