100 ключових подій української історії

/ Паперові книги
Україна історія
100 ключових подій української історії
Опис:
Вважають, що історія розвивається по спіралі, проходячи через ті самі процеси, що відбувалися сотні років тому. Завдяки цій книзі ви дізнаєтесь про ключові події укаїнської історії, які не тільки сприяли формуванню української нації, а й суттєво вплинули на подальший розвиток та становлення нашої держави.

Доступні формати:

PDF EPUB папір

читайте також:

"Русь" в Угорському королівстві (ХІ - друга половина XІV ст.) Інтелектуальні традиції українсько-тюркського пограниччя XVI - XVIII століття Голодомор 1932 – 1933 pp. в УPСР і українська діаспора Північної Америки «Церковний Переяслав» на тлі унійних колізій і політико-ідеологічних стратегій ранньомодерної України-Руси Комунізм в Україні. Перше десятиріччя 1919-1928 Повірити в себе

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.