100 лет авиации

/ Паперові книги
наука і техніка транспорт транспортне будівництво. туннелебудівництво. мостобудування
100 лет авиации
Опис:
Лучший подарок для любителей авиации.В этом подарочном альбоме найдете самые интересные фотофакты развития авиации: от первого полета на аэроплане в 1903 году до пилотирования конвертопланов, запуска космического шаттла Enterprise и вечной битвы между Airbus и Boeing.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Концепт моделі. Вступ до матеріалістичної епістемології математики Русская книга всеобщих заблуждений Раз - ступенька, два - ступенька... Математика для детей 6-7 лет. Часть 2 Рослинний світ Українських Карпат. Чорногора. Екологічні мандрівки Екологічні катастрофи у світі та в Україні Малая механизация в приусадебном хозяйстве

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.