100 величайших дворцов, которые необходимо увидеть

/ Паперові книги
подорожі пригодницький туризм мистецтво. культура. Світлина архітектура
100 величайших дворцов, которые необходимо увидеть
Опис:
В настоящем издании содержится информация не только о дворцах, комплексах и ансамблях, которые у всех на слуху, - Букингемский дворец, дворцовый комплекс Лувр, Зимний дворец, Белый дом, дворцово-парковый ансамбль Сан-Суси, но также и о мало известных, но не менее прекрасных и величественных - Кносский дворец, дворец Махараджи, палаццо Пубблико, дворцово-парковый ансамбль Лазенки, Бахчисарайский дворец, дворец усадьбы Кусково, дворцовый ансамбль Кацура и пр.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ucraina. Luoghi storici / Україна. Історичні місця Найчарівніші куточки України Краківське передмістя Личаківське передмістя Україна для шукачів пригод / Ukraine for Adventurers Книга Галицьке передмістя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.