100 знаменитых тиранов

біографії і мемуари політичні фігури
100 знаменитых тиранов
Опис:

Слово «тиран» возникло на заре истории и, как считают ученые, имеет лидийское или фригийское происхождение. В переводе оно означает «повелитель». По прошествии веков это понятие приобрело очень широкое звучание и в наши дни чаще всего используется в переносном значении и подразумевает правление, основанное на деспотизме, а тиранами именуют правителей, власть которых основана на произволе и насилии, а также жестоких, властных людей, мучителей.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

370 днів у камуфляжі. Записки артилериста Alibaba. Дім, який збудував Джек Ма Рік російської міфології Микола Гоголь. Між пеклом і раєм Світ Івана Драча в коментарях Віталія Абліцова За волю і державу! Спогади із визвольних змагань українського народу 1918-1920 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.