108 минут, изменившие мир

біографії і мемуари
108 минут, изменившие мир
Опис:

Книга известного российского писателя Антона Первушина рассказывает про подготовку первого полета человека в космос. Почему именно СССР, несмотря на технологическое отставание от США, смог первым запустить спутник и человека в космос? В книге впервые будет опубликовано правдивое описание полета, сделанное самим Гагариным, и выверенная, исторически точная запись полета с пояснениями происходящего.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

В'ячеслав Чорновіл Нічого правдивого й усе можливе Олена Пчілка - дітям Спогади бійців УПА Анна Київська, дружина Генріха І Павло Скоропадський. Спогади. Кінець 1917 - грудень 1918

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.