Бібліотека. Том 10. Іщук О., Марчук І., Даревич Д. Життя і творчість Ніла Хасевича

/ історична
праця
Бібліотека. Том 10. Іщук О., Марчук І., Даревич Д. Життя і творчість Ніла Хасевича
Опис:
Життя і творчість Ніла Хасевича [Текст] = Nil Khasevych - his life and art / Олександр Іщук, Ігор Марчук ; вступ. ст. укр. та англ. мовами написана д-р Дарією Даревич ; [упоряд. кат.: Дарія Даревич, Анна Ладик, Ігор Марчук ; відп. ред. Петро Й. Потічний]. - Л. ; Торонто : Літопис УПА, 2011. - 432 с. : іл. - (Літопис Української Повстанської Армії. Бібліотека ; т. 10). - Текст укр., англ. - Дод. тит. арк. англ. - 1000 экз. - ISBN 978-966-2105-34-6 (Україна). - ISBN 978-1-897431-34-4 (Канада)

Ніл Хасевич – це ім’я викарбуване золотими літерами в історії українського визвольного руху. Видатний художник-графік, член УГВР з 1949 року, ілюстратор багатьох видань Організації українських націоналістів та Української повстанської армії, який діяв у підпіллі під псевдонімами «Бей», «Зот», «Рибак» і досьогодні залишається маловивченим. Ця книга, написана на раніше недоступних, засекречених матеріалах з архіву Служби безпеки України, розкриває його життєвий шлях, довготривалу діяльність у лавах підпілля, розповідає про учнів мистця та тих людей, які йому допомагали. Також у виданні максимально представлено його творчість як мирного так і «воєнного» часу.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.