Біля райських воріт

/ народна
нарис
Біля райських воріт
Опис:
Збірник атеїстичного фольклору українського населення Карпат.

До книги ввійшли кращі зразки усної народної творчості найбільш популярних жанрів: казки, легенди, оповіді, сміховинки, сатиричні притчі, пісні та коломийки, прислів’я та приказки. Твори ці відзначаються чіткою антирелігійною спрямованістю, так властивою трудящим масам, і пройняті глибокою народністю, дотепним, мудрим і тверезим поглядом на життя, лукавим гумором. Використано записи і публікації народно-поетичної творчості, починаючи із середини дев’ятнадцятого століття до наших днів.

Біля райських воріт: Збірник атеїстичного фольклору українського населення Карпат / [Упоряд., передм. та приміт. І.М. Сенька; Худож. Ю.В. Дмитрук]. — Ужгород: Карпати, 1980. — 272 с., іл.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Багато неба (збірка) Бенкет (двомовний) Будні Станція Пугаловська Таємниці львівської кави ТАКЕ

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.