Дерево пам'яті: Книга українського історичного оповідання. Випуск 3

/ історична
оповідання
Дерево пам'яті: Книга українського історичного оповідання. Випуск 3
Опис:
Ця книга поведе тебе, читачу, в найдавніші світи, в найвіддаленіші куточки землі, познайомить з життям, побутом і звичаями багатьох народів. Світова історія — від стародавніх шумерів і єгиптян, греків і римлян до країн і народів кінця XIX — початку XX століття — оживає з-під пера українських письменників, класиків і сучасників, чиї твори й склали третій випуск українського історичного оповідання.

Дерево пам’яті: Книга українського історичного оповідання: Для ст. шк. віку: У 4 вип. — К.: Веселка, 1990—1993. Вип. 3: Світова історія / [Упоряд. текстів та іл., автор передм. і прим. Ю. М. Хорунжий; Худож. оформл. І. М. Гаврилюка]. — 1991. — 511 с.: іл. — (Б-ка «Золоті ворота»).
ISBN 5-301-01086-7 (вип. 3)
ISBN 5-301-01085-9

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

В сузір'ї Дракона (збірка) Білий Ріг (збірка) Врятуйте наші душі Біґ Мак. Перезавантаження (збірка) Твори. Том 1 Твори. Том 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.