Дивізія Галичина. Історія.

історія України друга світова війна freiwilligen третій рейх
Опис:

У праці досліджено складну долю дивізії "Галичина" — Першої Української дивізії Української Національної Армії (1-ої УД УНА). Особливу увагу приділено висвітленню німецької політики щодо створення та формування цієї військової частини. Ця книга є першою науковою роботою, в якій на основі великої кількості українських та закордонних джерел об'єктивно оцінюється історичне значення дивізії у контексті українського визвольного руху під час Другої світової війни.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Історія України Агатангел Кримський. Нариси життя і творчості Така житка… Культура повсякдення українців Чорнобильського Полісся (за матеріалами етнографічної експедиції 1994 р.) Смертність та причини смерті в Україні у ХХ столітті (+ CD-ROM) Історія України Інтернаціоналізм чи русифікація?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.