«Дорожня карта» молодіжної політики України

Україна аналіз молодіжна політика рекомендації дорожня карта
Опис:

Развитие эффективной молодежной политики в условиях кризиса. Основные рекомендации разрабатывались как с учетом специфики стран СНГ, так и внешнего окружения: дан обзор основных европейских игроков, а также прогнозы и тенденции с учетом новой Европейской стратегии (2010-2018). Работа на украинском языке.

Доступні формати:

RTF

читайте також:

Шлях аріїв Проект "Україна", або Таємниця Михайла Грушевського Замки і фортеці західної України Російська влада та польська шляхта в Україні. 1793-1830 Мальована історія Незалежності України Козаки: лицарський орден України. Факти. Міфи. Коментарі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.