Гаррі Поттер і келих вогню

/ химерна
роман
Гаррі Поттер і келих вогню
Опис:
Попереду у Гаррі Поттера четвертий рік навчання у Гоґвортській школі чарів і чаклунства, на яку несподівано насувається дивовижна подія — Тричаклунський турнір. За давньою традицією Тричаклунський турнір проводиться між найкращими учнями трьох чаклунських шкіл — Гоґвортсу, Бобатону та Дурмстренґу.

Учасники турніру мають обиратися за допомогою чарівного Келиха Вогню. Але під час відбору стається несподіванка - Келих називає четвертого учасника - Гаррі Поттера. Хто і як зумів підробити результати відбору, а найголовніше: навіщо він це зробив? Хотів щоб Гаррі виграв турнір? Або прагнув у такий спосіб позбутися Гаррі, зробишви вигляд, що під час смертельно небезпечного турніру стався нещасний випадок?

А тим часом зловісні, але ще дуже малопомітні знаки вказують на одне: лорд Волдеморт стає сильніше. Він прагне повернутися. І він от-от може це зробити...

Доступні формати:


читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.