Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

/ химерна
роман
Гаррі Поттер і в'язень Азкабану
Опис:
Пригоди Гаррі Поттера тривають. Разом з Роном і Герміоною, своїми найкращими друзями, він уже третій рік навчається у Гоґвортській школі чарівників. Нові предмети, нові вчителі, нові пригоди, нові таємниці. І нова, смертельна, небезпека що насувається на Гаррі.

З Азкабану, неприступної чарівної в'язниці, втікає Сіріус Блек - серійний вбивця, що сидів там за вбивство тринадцяти чоловік. Кажуть, що Блек - жорстокий, безжальний та психічно неврівноважений. Кажуть, що він є одним з найнебезпечніших в'язнів Азкабану. Кажуть, що він належав до найвідданіших та найжорстокіших прибічників лорда Волдеморта. Кажуть, що падіння Темного Лорда дуже розлютило його. Ніхто не знає, як він спромігся втекти, де переховується і що планує робити, проте кажуть, що перед втечею Сіріус Блек бурмотів уві сні: «Він у Гоґвортсі... Він у Гоґвортсі...»

Доступні формати:


читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.