Легенди і міфи Стародавньої Греції (вид. 1993)

/ народна
легенда / МІТ
Легенди і міфи Стародавньої Греції (вид. 1993)
Опис:
Книжка містить грецькі міфи, які розповідають про пригоди і подвиги наділених надприродною силою, сміливістю і спритністю людей-героів, здебільшого дітей різних богів і богинь. У старогрецьких міфах певною мірою відображені природні явища, історичні події і те суспільне середовище, в якому вони виникли.
Друкується за виданням: Кун М. Легенди і міфи Стародавньої Греції. — К.: «Радянська школа», 1967

Кун М.А. Легенди і міфb Стародавньої Греції. 4-е видання./ Худож. оформл. В.І. Бариби. — Т.: АТ «Тарнекс», за участю МП «Мальви», 1993. — 416 с.: іл.
ISBN 5-8321-0002-6

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барабашка та всі інші Барабашка та всі інші Білий Мустанг Скарби віків. Українські легенди Жменя землі. Галицькі легенди Пісня про Ролянда

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.