Легенди Кам'янця на Поділлі

/ народна
легенда / МІТ
Легенди Кам'янця на Поділлі
Опис:
Легенда — один із видів усної народної творчості (фольклору). Як жанр легенда посідає місце між переказом і казкою (тобто вже не переказ і ще не казка). Поштовхом створення легенди, її зачаттям є дійсний факт, або вигаданий, прив'язаний до певних подій або місця. Як все у природі, легенди, як і люди, також мають свій вік — чотири пори року. Ті легенди, що ще молоді, більше схожі на перекази: вони подають повно (або трошечки змінено) мовним діалектом прізвища дійових осіб, датуються події точно (або приблизно), вказують людей, час, про який розповідають.

Кількість сторінок: 98

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барабашка та всі інші Барабашка та всі інші Білий Мустанг Скарби віків. Українські легенди Жменя землі. Галицькі легенди Пісня про Ролянда

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.