Малоросійство

/ публіцистика
есей
Малоросійство
Опис:
Ця книжка могла б допомогти українцям зробити свою державу успішною одразу після проголошеного відродження Незалежності 1991 року. Та один уряд змінював інший, а їхня суть залишалася незмінною – МАЛОРОСІЙСЬКОЮ, отже цю книжку вони не друкували. Не друкує її також і нинішній, уже післяреволюційний уряд. Чи не з тієї ж причини?

Ця книга для Українців і тих, хто хоче позбутися в собі хронічної хвороби ганебного МАЛОРОСІЙСТВА. Вже очевидно, що вона стане в нагоді й теперішнім очільникам України, яка в своїй війні проти вічного ворога – ординського варвара — стікає кров’ю через ту ж малоросійську відсутність їхньої політичної волі.

К.: Український пріоритет, 2015. – 48 с.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Iсторичнi есе. Том 1 Iсторичнi есе. Том 2 Страсті за націоналізмом. Стара історія на новий лад Середньовічна уява Прощання з імперією: Українські дискусії про ідентичність Паралельний світ: Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI - XVII ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.