Математичні прописи

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам навчання рахунку. основи математики навчання письму. прописи. дрібна моторика
Математичні прописи
Опис:
Пропонуємо Вашій увазі матемаичні прописи для дітей українською мовою.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Агатангел Кримський. Нариси життя і творчості Українська драматургія XVII–XVIII ст. Така житка… Культура повсякдення українців Чорнобильського Полісся (за матеріалами етнографічної експедиції 1994 р.) Смертність та причини смерті в Україні у ХХ столітті (+ CD-ROM) Українська література пізнього Середньовіччя (друга половина XIII–XV ст.) Традиційне весілля українців. Унікальні записи кінця ХІХ – 20–40 років ХХ ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.