Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України. Станом на 15.01.2017 р.

/ Паперові книги
право. юриспруденція трудове право. соціальне забезпечення
Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України. Станом на 15.01.2017 р.
Опис:
Кодекс законів про працю України станом на 15.01.2017 р. У даному науково-практичному коментарі подано ґрунтовний аналіз чинної редакції Кодексу законів про працю України з урахуванням останніх змін і доповнень.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Проходження служби в органах прокуратури: адміністративно-правове регулювання. Монографія Пенсійна система України Екологічне право України. Підручник для студентів вищих навчальних закладів Довідник захищенних дисертацій з міжнародного приватного права в Україні (1991-2012 рр.) Довідник захищенних дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук за спеціальністью 12.00.11 "Міжнародне право" в Україні Фінансово-правова відповідальність. Теоретичний аналіз. Монографія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.