Помилка

/ детективи
роман
Помилка
Опис:
Джеймс Патгерсон — один з п’яти найвідоміших сучасних письменників світу, автор бестселерів, що вийшли тиражем понад 130 мільйонів примірників.
Він єдиний автор, чиї п’ять книжок дебютували на першому місці рейтингу «Нью-Йорк Таймс» протягом одного року. За багатьма його творами знято популярні фільми та детективні серіали.

Приголомшливе відкриття вразило Лорін - слідчого поліції. Чоловік зраджує її! Щоб помститися, жінка починає роман з колегою Скоттом. Лорін навіть уявити не могла, що чоловік, якого вона любила і якого зрадила, щоб помститися, стане вбивцею! На її очах він накинувся на Скотта. А з часом того знайшли в парку мертвого. На щастя, саме їй доручили розслідувати цю справу. Жінка докладає всіх зусиль, аби знищити докази провини чоловіка. Вона ще не знає, що у нього є інша сім'я, і він не той, за кого себе видає.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

2001 - Космічна одіссея Відьмак. Сезон гроз Відьомські війни Барва чарів Газ професора Морана Відьмак. Кров ельфів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.