Про що співають кобзарі

/ наукова
не визначено
Про що співають кобзарі
Опис:
У виданні подаються тексти українських народних дум з тлумаченням їх змісту, поясненні того, які події і особи є героями цих творів і яке місце вони займають в історії України.
Синявський Олекса Наумович (1987-1937) — визначний український мовознавець і педагог, провідний діяч у нормуванні української літературної мови (1917—1933), фактичний редактор остаточного тексту «Українського правопису» (1927).
З передмови до читачів «Цю книжку написано справжнім українським правописом, найбільше годящим для нашої мови. Цим правописом друкувалися наші книжки до 1876 року, потім стало уже не можно цього, і год з 30 друковано їх иншим правописом, а тепер знову вертаємось до свого. Хто не знає, як саме читати нашим правописом, для тих подаємо… правила».

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Big Mac (пол.) Гобіт, або Туди і звідти Долина єдиної Дороги Душниця Зброя вогню Твори в чотирьох томах. Том 4

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.