Управленческая психология

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія психологія мас. соціоніка
Управленческая психология
Опис:
Дисциплина "Управленческая психология" объединяет в себе современные знания из науки управления и психологии, помогая студентам понять проблемы, возникающие в сфере управленческого общения, а также усвоить знания и получить навыки, позволяющие эффективно выстраивать процесс управления с учетом психологической составляющей управленческих процессов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна Самотність у мережі Українська мова. Збірник диктантів Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка) Розправ крила, Україно: збірник вокальних творів у супроводі баяна Райська яблінка. Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.