Word 2007. Секреты и трюки

/ Паперові книги
хобі та дозвілля
Word 2007. Секреты и трюки
Опис:
Эта книга научит Вас профессиональной работе в популярнейшей офисной программе - Microsoft Word 2007. Наряду со стандартными средствами описываются всевозможные хитрости и трюки, позволяющие быстро и эффективно создавать документы любой сложности, а также примеры автоматизации рутинных действий с помощью макросов и процедур Visual Basic for Applications.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сучасна енциклопедія лазень Моїй рідненькій Бал казкових героїв. Збірник сценаріїв новорічних свят для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку Щоб свято було завжди святом. Практичні поради господарям і гостям Сучасна енциклопедія декоративно-прикладного мистецтва Цікаві розвивальні і рухливі ігри для всієї родини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.