Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

/ Паперові книги
саморозвиток. мотивація успіх персональні трансформації
Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час
Опис:
Перекладено 40 мовами Продано понад 1 200 000 примірників Представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення проблем розподілу часу Наведено 21 практичну пораду, які можна застосувати негайно! Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, голова Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у сфері особистісного розвитку, на прикладі свого життя доводить, що бути успішним можливо, причому в будь-якій сфері.

Доступні формати:

PDF EPUB папір

читайте також:

Сверхвозможности вашего мозга Множественные источники дохода Лидерство на все времена. Результаты сегодня - наследие на века Военные методы в бизнесе. Тактика Ежедневник. Как успеть всё Трусы возвращаются на люстру

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.