Гаррi Поттер i фiлософський камiнь

/ химерна
роман
Гаррi Поттер i фiлософський камiнь
Опис:
Одинадцятирічний хлопчик-сирота Гаррі Поттер живе в родині своєї тітки і навіть не підозрює, що він – справжній чарівник. Але одного разу прилетіла сова з письмом для нього, і життя Гаррі Поттера змінилося назавжди. Він дізнався, що його прийнято до Школи чарівництва та магії, з’ясовує правду про загадкову загибель своїх батьків, а в результаті йому вдається розкрити секрет філософського каменя.

Відірвавшись від комп’ютерів і телеекранів, сотні мільонів дітей та дорослих у всьому світі ЗНОВУ ЧИТАЮТЬ! Казка про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера зачарувала всю планету…

«Книги про Гаррі Поттера володіють дивовижною властивістю зачаровувати не тільки дітей, але й їхніх батьків». (The Daily Telegraph)

«...дотепно, зворушливо і вражаюче... Подібно до Гаррі Поттера, Д.К.Ролінґ зуміла вийти за межі свого невиразного маґлівського оточення і досягти чогось справді незвичного». (The New York Times Book Review)

«Діти реагують на книжки про Гаррі Поттера із захватом, який вражає багатьох, хто думав, що сучасне покоління підлітків безнадійно втрачене для читання...» (Vancouver Sun)

Доступні формати:


читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.