Карьерное преимущество. Практические рекомендации

/ Паперові книги
кар'єра. пошук роботи саморозвиток. мотивація
Карьерное преимущество. Практические рекомендации
Опис:
О чем книгаВы ищете не просто работу, вы ищете отличную работу? Тогда эта книга написана именно для вас! Гуру менеджмента Стивен Кови расскажет, какую информацию стоит включать в резюме, а чего в нем категорически быть не должно, посоветует, как нужно вести себя на собеседовании, чтобы работодатель предпочел именно вас, а также заставит задуматься о том, какой смысл вы вкладываете в понятия "прекрасная работа" и "блестящая карьера".

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ділова кар'єра Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес Як обрати професію майбутнього? Як стати і бути багатим Бог дає таланти всім.  50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.