Павлік Морозов

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза проза. жанри і течії гумор. сатира
Павлік Морозов
Опис:
Лесь Подерв’янський – скандально відомий український письменник і художник (член спілки художників України). Справжню популярність Лесю Подерв’янському принесли його епатажні п’єси, що були спочатку записані на аудiокасетах і СD-дисках, а тепер з його творами можна ознайомитися на сторінках книжок.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Василь Стус. Зібрання творів у 12 томах. Том 3. Час творчості/Dichtenszeit Сяйво білого тіла. Антологія української еротичної поезії Пляма на стелі Євангелія від Ісуса Христа У пошуках утраченого часу. У затінку дівчат-квіток Розстріляне Відродження. Золоті рядки української репресованої поезії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.