Ритуал

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза розповіді. короткі історії
Ритуал
Опис:
Як зуміли венеціанці вивезти святі останки євангеліста Марка з Александрії? Де Їжакове царство? В чому пророцтво слів Влада Цепеша - Дракули? Скільки кольорів у спокуси? Якими стануть пори року в майбутньому? Що ховається під ніжним хутром шиншили? Чи є розрада в коханні? Хто здатен пройти хресним шляхом Спасителя? Чи спроможні ми відчути Полум'яну Зорю? На ці та інші запитання намагається відповісти в книжці вибраної прози "Ритуал" письменник Сергій Грабар.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Обмірювання світу Кохання в стилі бароко та інші любовні історії Біла голубка Кордови В. Свідзінський. Поезiї Вільям Шекспір. Iсторичнi хронiки Нескінченна історія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.