Зібрання творів у 7 томах. Том 2

/ художня
не визначено
Зібрання творів у 7 томах. Том 2
Опис:
Гоголь, Микола Васильович
Зібрання творів [Текст] : у 7 т. / М. В. Гоголь ; голова ред. кол. М. Г. Жулинський ; НАН України, Ін-т л-ри ім. Т. Г. Шевченка. - К. : Наукова думка, 2008 . - ISBN 978-966-00-0890-2.
Т. 2 : Миргород / упоряд. П. В. Михед. - [Б. м.] : [б.в.], 2008. - 240 с.: іл. - ISBN 978-966-00-0900-3 (т.2)

До другого тому видання творів Миколи Гоголя у семи томах увійшла збірка повістей «Миргород».
У коментарях представлена бібліографія перекладів окремих творів письменника українською мовою.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Пізні українські житія святого князя Володимира Пам'ятна книга Союзу бувших українських вояків у Канаді До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1 До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 2 О.М. Поль і розвиток гірничної промисловості в Криворізькому басейні Нецензурний Стус. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.