30 уроків про родинне виховання. Для занять з дітьми молодшого та середнього шкільного віку

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям дошкільне навчання
30 уроків про родинне виховання. Для занять з дітьми молодшого та середнього шкільного віку
Опис:
Ця книга допоможе дітям і батькам краще пізнати один одного. Матеріали книги розкажуть батькам, наскільки важливо вірити у своїх дітей і довіряти їм, діти усвідомлять, що їм необхідно вчитися розуміти своїх батьків і берегти їх.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Аліса в Країні чудес / Alice in Wonderland Мері Поппінс / Mary Poppins Українські народні казки. Рукавичка. Коза-дереза. Лисичка-сестричка / Ukrainian National Fairy Tales. The Mitten. The Bully Goat. The Fox and The Rolling Pin Іван Сила. Неймовірні пригоди Чудове чудовисько і погане поганисько Словник української мови для дітей

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.