Гаррі Поттер і Орден Фенікса

/ химерна
роман
Гаррі Поттер і Орден Фенікса
Опис:
Гаррі Поттер живе у дядька й тітки та страждає від бездіяльності - лорд волдеморт повернувся, треба щось робити, а він натомість сидить тут, вдалині від друзів та школи. Він з острахом чекає натяків на нові злочини волдеморта у новинах і неможе дочекатись повернення до магічного світу.

Але там його чекає несподіванка. Ніхто не намагається знайти Волдеморта або якось протидіяти йому. Ніхто навіть не вірить що він насправді повернувся. Виявляється всі, окрім найближчих друзів, вважають Гаррі божевільним, а Дамблдора, що публічно його захищає - старим дурнем.

Але на цьому негаразди Гаррі не закінчуються - йому погрожує виключення з Гоґвортсу за неправомірне використання чарів. І тепер, якщо Гаррі не доведе свою невинність (що у його становищі не так вже й легко), черговий навчальний рік для нього може просто не початись...

Доступні формати:


читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.