Основи здоров'я: 5 клас

/ навчальна
підручник
Основи здоров'я: 5 клас
Опис:
Підручник розроблено відповідно до нового Державного стандарту і програми МОНмолодьспорту України.
Підручник складається з чотирьох розділів, матеріали яких підкажуть, як навчитися організовувати свій день, навчать бути відповідальним, розкажуть про правила спілкування з дорослими, однолітками, сім’єю. Учні навчаться обирати види активного відпочинку і загартовування для зміцнення організму.

Основи здоров’я: підруч. для 5-го кл. загальноосвіт, навч. закладів / Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко, Н.І. Гущина та ін. — К.: Генеза, 2013. — 208 с.: іл.
ISBN 978-966-11-0261-2

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

On the Eve of Poltava the Letters of Ivan Mazepa to Adam Sieniawski 1704-1708 (англ.) Грецька епіграфіка і палеографія Давньогрецька мова. Підручник для філософів Давньогрецька мова Всесвітня історія. 9 клас Білоруська мова

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.