Зібрання творів у 7 томах. Том 7

/ художня
не визначено
Зібрання творів у 7 томах. Том 7
Опис:
Гоголь, Микола Васильович
Зібрання творів [Текст] : у 7 т. / Микола Гоголь ; [голова редкол. М. Г. Жулинський] ; НАН України, Ін-т літератури ім. Т. Г. Шевченка. - К. : Наукова думка, 2008 . - ISBN 978-966-00-0890-2.
Т. 7 : Історична проза. Статті. Матеріали / [упоряд. П. В. Михед ; пер.: Т. В. Михед, В. М. Шкляра ; комент.: П. В. Михеда, Т. В. Михед]. - 2012. - 373, [3] с. - 2000 экз. - ISBN 978-966-00-1174-8 (т. 7)

До сьомого тому видання творів Миколи Гоголя у семи томах увійшли глави історичного роману «Гетьман», перша редакція повісті «Тарас Бульба» у перекладі Василя Шкляра, вибрані статті та матеріали, зокрема народні пісні в записах письменника.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Пізні українські житія святого князя Володимира Пам'ятна книга Союзу бувших українських вояків у Канаді До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1 До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 2 О.М. Поль і розвиток гірничної промисловості в Криворізькому басейні Нецензурний Стус. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.