Биология

/ Паперові книги
дитяча література тварини і рослини пізнавальна література наука
Биология
Опис:
Школьный курс биологии только начался, а вы уже запутались в сложных научных классификациях? А может, вы, напротив, с легкостью разбираетесь в строении живых существ и способны сами выстроить пищевую цепочку? В любом случае наша книга вам пригодится! Вы узнаете, когда на Земле зародилась жизнь, как развивались и уживались друг с другом первые обитатели планеты, как знаменитые биологи делали свои великие открытия, а также что необходимо для сохранения хрупкого равновесия в природе.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українські народні загадки Українські народні примовки Чарівний промінець. Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи Привид у Домі Гукала Подружи з олівцем. Для дітей 4-6 років Корова в чобітках

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.