Планета Земля

/ Паперові книги
дитяча література дорослішання. світ навколо
Планета Земля
Опис:
О чем эта книгаКак устроена наша планета? Почему у подножия гор растут деревья, а на вершинах лежат ледники? Отчего бывают волны и как появляется ветер? Почему вода в реках не кончается, а моря не переливаются через край? Что за Солнце у нас под ногами?Чтобы найти ответы на эти и многие другие вопросы, Чевостик и дядя Кузя снова отправляются в путешествие — в этот раз на волшебном летоплавоныре.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Кругом світу за 80 днів Таємний сад Іграшковий дивосвіт. Основи моделювання м'якої іграшки Велика хрестоматія для малят Незнайко в Сонячному місті Солька і кухар Тара-пата

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.