Загальна теорія держави і права

/ навчальна
посібник
Загальна теорія держави і права
Опис:
У навчальному посібнику з використанням нових методів і принципів пізнання державно-правових явищ висвітлено зміни і тенденції їх розвитку, проаналізовано світовий досвід з цих питань, сформульовано основні державно-правові положення. Велику увагу приділено теорії народовладдя, видам, системам забезпечення і проявам його у нашій державі. Наведено характеристики основних правових сімей сучасності. Викладення теорії того чи іншого питання автори поєднують з практикою його розв’язання. Розрахований на студентів і викладачів вищих навчальних закладів. Він стане у пригоді всім, хто цікавиться проблемами держави і Права.

Загальна теорія держави і права: Навч. посіб. / А.М. Колодій, В.В. Копєйчиков, C.Л. Лисенков та інші; За ред. В.В. Копєйчикова. — Стер. вид. — К: Юрінком Інтер, 1999. — 320 с. — Бібліогр.: с. 312.
ISBN 966-7302-67-9

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.) Новітня історія Росії: 1945-2006 Огляд історії України. Repetitorium для вищих кляс середніх шкіл та вчительських курсів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.