Євшан-зілля

/ народна
легенда / МІТ
Євшан-зілля
Опис:
Перед вами, шановні читачі, регіональний збірник «Легенди та перекази Поділля». Він уміщає 298 сюжетів, які своїм змістом охоплюють події від сивої давнини до двадцятого століття. Із них на Вінниччині записано 53, на Хмельниччині — 81, на Тернопільщині — 164 твори.
При укладанні збірника упорядник дотримувався певних принципів. До книжки введено здебільшого недруковані легенди і перекази (невелика частина друкованих — переважно про Довбуша та Кармелюка). Записані в післявоєнний час у вони віддзеркалюють історичну пам'ять, художнє мислення, творчу фантазію і мову оповідачів саме сучасного покоління. Із великої кількості записів відібрано ті фольклорні твори, які вирізняє цікавий сюжет, струнка оповідальна фабула, глибоке осмислення патріотичних, гуманістичних, етичних засад народної педагогіки. Розділи укладено за історико-тематичним принципом, тексти згруповано за близькістю сюжетів. Довідки про історичних осіб подано у «Примітках».

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барабашка та всі інші Барабашка та всі інші Білий Мустанг Скарби віків. Українські легенди Жменя землі. Галицькі легенди Пісня про Ролянда

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.