Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. Частина 2

/ історична
документ
Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. Частина 2
Опис:
Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. У 2 ч. / Упоряд.: І. О. Кресіна, В. Ф. Панібудьласка; За ред. В. Ф. Панібудьласки.— К.: Вища шк., 1997 — Ч. 2,— 704 с.

ISBN 5-11-004511-9(Ч. 2)
ISBN 5-11-004510-0

Ви прагнете пізнати й осмислити етнонаціональні процеси, що відбувалися в Україні упродовж всієї багатостраждальної історії? Хочете знати правду про те, хто і як творив її долю, що було насправді і що ретельно приховувалося в різні історичні періоди за лаштунками таємності і секретності?
Найповніше і найпереконливіше про це розкажуть вам документи, віднайдені і систематизовані упорядниками пропонованої праці, виданої у двох частинах. Сюди увійшли документи, фрагменти літописів, наукових досліджень, історичних розвідок, статистичні дані, що засвідчують складні, суперечливі тенденції у становленні й розвитку української нації.
Для науковців, політичних діячів, викладачів і студентів, усіх, хто цікавиться минулим і сьогоденням українського народу.
Текст видання підготовлено на кафедрі політичних наук Київського державного технічного університету будівництва і архітектури та Інститутом українознавства Київського університету імені Тараса Шевченка.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Листи «Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів Українське державотворення. Акт 30 червня 1941. Збірник документів і матеріалів Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання (1847–1914). Збірник документів і матеріалів Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр. Українська революція: Документи, 1919–1921

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.