Подорожі в українські Карпати (збірка)

/ публіцистика
нарис
Подорожі в українські Карпати (збірка)
Опис:
Запис вражень від подорожей — один з найдавніших літературно-наукових жанрів. Хоча перші описи України відомі з X—XI століть, Украінські Карпати залишалися землею незвіданою до кінця XVIII ст. — аж тоді вони стали об'єктом для описів, здійснених під час мандрівок рядом учених і письменників. У книзі зібрано маловідомі або призабуті твори Я. Головацького, І. Вагилевича, М. Устияновича, І. Франка, І. Нечуя-Левицького, К. Устияновича, Г. Цбіндена, в яких розкривається первісна краса природи Карпат у цікаві сторінки життя їх мешканців.

Подорожі в Українські Карпати: Збірник / Упоряд. і вступна стаття. М.А. Вальо; Худож. В.В. Ковальчук. — Львів: Каменяр, 1993. — 279 с.
ISBN 5-7745-0361-5

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Багато неба (збірка) Бенкет (двомовний) Будні Станція Пугаловська Таємниці львівської кави ТАКЕ

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.