Аюрведа. Источники и характеристика

/ Паперові книги
здоров'я. фітнес. правильне харчування альтернативна медицина медична література популярна і нетрадиційна медицина аюрведа
Аюрведа. Источники и характеристика
Опис:
В данной работе, основываясь на изучении оригинальных текстов аюрведической медицины на санскрите, проведен анализ исторического развития традиционной аюрведической медицины, определены ее важнейшие характеристики и представлена целостная картина ее развития от истоков до нашего времени.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дорогоцінна енциклопедія правильного харчування Смачна енциклопедія низькокалорійних страв Розвиваємо у дитини вміння бачити. Від народження до 6 років Універсальна енциклопедія лікувального й оздоровчого масажу Добрий зір для дорослих і дітей Їжа чемпіонів від героїв футболу!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.