Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість малювання і живопис для початківців акварельний живопис
Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты
Опис:
Как легко и уверенно рисовать акварельные пейзажи? Как добиваться нужных эффектов в своих работах? Практическая информация и пошаговые объяснения из книги Терри Харрисона станут источником вдохновения для художников любого уровня.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM) Національний атлас України Податковий кодекс України. Науково-практичний коментар (комплект із 3 книг) Нумізматика. Історія грошового обігу та монетної справи в Україні Шедеври українського живопису Якщо у подружжі криза

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.